Hakkımızda

Sineset Sineklik ve Perde Sistemleri

2009 yılında Sineset Sineklik ve Perde Sistemleri sineklik, perde ve aksesuarlarını üreterek kapı – pencere sektörüne merkezi İzmir’de olmak üzere şahıs şirketi olarak ilk adımını atmıştır.

2011 yılında ürünlerinin patent hakkını almıştır ve günümüzde 6 adet patentli ürünü bulunmaktadır.

2013 yılında Ar-Ge çalışmalarının ve üretiminin artması ile İzmir Gaziemir’de 2000 m2 genişlikteki fabrikasını kurmuştur.

2014 yılından itibaren ithalat ve ihracatlarına başlamış, yurtdışında da sektöründe önemli firmalardan biri haline gelmiştir.

2016 yılında büyüme oranına bağlı olarak anonim şirketi olmuştur.

2018 yılına kadar yaptığı ihracatlar sonucunda daha iyi hizmet vermek amacıyla Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nde 1200 m2 alanda lojistik deposunu açmıştır.

2020 yılında ise Sineset Yapı ve Yapı Malzemeleri San. Tic. A.Ş. alt bünyesinde yer alan sektörünün ihtiyacı olan makinelerin imalatını ve ihracatını gerçekleştirmek için Sinefix Mak. San. Dış Tic. A.Ş. kurulmuştur.

Sineset Sineklik ve Perde Sistemleri’nin ürünleri arasında; pileli sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, içten takma sineklik, içe açılım sineklik, dışa açılım sineklik, karavanlar ve tekneler için sineklik + güneşlik, portatif sineklik, plise perde, zip perde, bioclimatic pergola ve bunların imalatında kullanılan tüm aksesuarlar bulunmaktadır.

Geniş ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmetiyle tek başına pazarının %50’ sine hizmet vermektedir.

Yurtiçinde 524, yurtdışında 100’den fazla bayisi ve iş ortağı bulunmaktadır ve bugünlerde ürünlerini Avrupa Birliği, Balkan ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler’e ihraç etmeye devam etmektedir.

Değerlerimiz

  • Kaliteli ürün ve hizmet
  • Güvenilirlik, şeffaflık
  • Girişimcilik
  • Yenilikçilik
  • Çözüm odaklılık
  • Müşteri odaklılık

Misyon & Vizyon

Misyon

Uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet vermek, üstün hizmet ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst dizeyde tutmak.

Vizyon

Teknolojiye dayalı üretim kabiliyetiyle değişim ve gelişmelere entegre olabilen, Ar-Ge çalışmalarıyla yenilikleri takip eden, dünyada sektöründe öncü firma olmak.

İnovasyon

Sineset ürün geliştirme süreçlerinde sürekli arge çalışmaları ile sektörde yenilik ve inovasyon sağlama uğraşındadır.

Kalite

Sineset tamamen kendi bünyesinde gerçekleştirdiği üretimi ile ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde üretim aşamalarını sürdürür.

Memnuniyet

Ürünlerimizde yenilik ve kalite standartlarımız ile hedeflediğimiz en temel sonuç nihai tüketicilerimizin mutlak memnuniyetidir. Sineset Müşteri memnuniyeti konusunda en yüksek hassasiyetlere sahip olarak faaliyet gösterir.

Makina Parkuru

Sineset tüm ürün gruplarında kendi bünyesindeki makine parkurları ile üretim yapmaktadır. Arge ekibi tarafından özelleştirilen yada sıfırdan üretilen makine parkurumuz sektörde bir çok konuda Sineset markasını eşsiz ve özel kılar. Sineset Sineklik ve Perde Sistemleri’nin sahip olduğu profesyonel yapı hakkında daha fazla bilgi için bizi arayın.